Özdal Teknik

Hakkımızda

50 yılı aşkın süredir, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız, en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinme misyonu ile emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Siz değerli dostlarımızın sevgileri ve işbirlikleri sayesinde edinmiş olduğumuz sektörümüzün lider firması pozisyonumuzun bilinci ve sorumluluğu bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.

Özdal Teknik sektörümüze en önemli katma değerinin yalnızca mümessili bulunduğu bir çok dünya markasının tedarikçisi olmasının değil, aynı zamanda kendisini bu sektörün ayrılmaz bir parçası olarak görmesi ve tüm yatırımlarını bu sektörde yapmayı tercih etmesi olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayıştan hareketle firmamız bölgenin en modern ve kapasiteli firmasıdır.

Özdal Teknik çalışanlarının özverili çalışmaları ve yetenekleri, sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdeki başarımızın temel taşıdır. Deneyimli kadromuz sıkı ve tutarlı çalışmalarının eseri olarak, ürünlerimizin kalitesi, teslimat sürelerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle birlikte tüm Türkiye’de sektörümüzün genelinde sevgi, övgü ve güven kazanmayı başarmıştır.

Özdal Teknik ismi bu alanda üstün kalite, rekabetçi fiyat ve stoktan teslimat ile eş anlamlı olarak anılır. Yalnızca müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için değil, aynı zamanda pazarın gerekliliklerinin de üzerine çıkmak için çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz.

Özdal Teknik 1972 yılından bu yana geçen beraberliğimiz süresince ailemiz olarak kabul ettiğimiz tüm dostlarımızın bizlerden beklediği gibi Özdal Teknik, kalite, servis kolaylığı, fiyat ve ödeme kolaylığı kriterlerinden ödün vermeden ürün yelpazesine katmış olduğu bir çok yeni ürünle büyük soğutma ailesini selamlıyor. Bu bağlamda tüm Türkiye’deki soğutma ile ilgili olan işletmeleri bütün içtenliğimizle, güven ve kazanç temellerinde parlak bir gelecek için profesyonel bir iş birliğinin temellerini atmaya davet ederiz.